مجله ورزشی

تاریخ مجمع بعدی استقلال مشخص شد/ مجمع پرسپولیس به حد نصاب نرسید

مجمع عمومی باشگاه استقلال طبق برنامه روز گذشته در محل این باشگاه برگزار شد، اما در این مجمع درباره هیچ‌یک از موارد دستورجلسه تصمیمی گرفته نشد و مجمع آبی‌پوشان با تنفس همراه شد.

با تصمیم اعضا؛ مجمع بعدی باشگاه استقلال ساعت ۱۳ روز شنبه ۱۳ آبان ماه در محل این باشگاه برگزار خواهد شد. دستورجلسه مجمع باشگاه استقلال انتخاب اعضا و ترمیم هیئت مدیره این باشگاه بود که قرار است در مجمع بعدی درباره آن تصمیم‌گیری شود.

همچنین مجمع باشگاه پرسپولیس که قرار بود روز گذشته برگزار شود، به دلیل عدم رعایت حدنصاب قانونی به رسمیت نرسید و به زمان دیگری موکول شد. در مجمع باشگاه پرسپولیس کمتر از یک درصد سهامداران شرکت داشتند و همین موضوع نیز باعث لغو مجمع سرخپوشان شد.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان دو روز پیش از تعویق مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داده و گفته بود: «تنفسی به مجامع داده شده است، ولی حتماً در دستورکار قرار دارد تا به‌زودی مجامع این دو باشگاه برگزار و نگرانی‌ها برطرف شود».

۲۵۱۲۵۱

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا