مجله ورزشی

رویارویی مدیران باشگاه نساجی ایران و نوبهار ازبکستان پیش از بازی هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا

مجله رز/مازندران مدیران عامل دو باشگاه نساجی ایران و نوبهار ازبکستان یکشنبه شب در شهر نمنگان ازبکستان باهم دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله رز به ازبکستان، “بختیار نورماتوف” مدیرعامل باشگاه نوبهار ازبکستان با حضور در هتل محل اقامت نساجی ایران در شهر نمنگان، با صادق درودگر مدیرعامل نساجی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار مدیرعامل باشگاه نوبهار ازبکستان ضمن خوشامد به اعضای تیم نساجی در خصوص شرایط این باشگاه و مسائل مختلف با صادق درودگر گفت‌وگو کرد.

همچنین مدیرعامل باشگاه نساجی هدایایی را به مدیرعامل باشگاه نوبهار ازبکستان تقدیم کرد.

به گزارش مجله رز، روز یکشنبه همچنین نشست هماهنگی دیدار تیم‌های نساجی ایران و نوبهار ازبکستان باحضور نماینده AFC، مسئولان برگزاری مسابقه، فرهاد کوچکزاده مدیر تیم و میثم رحمانی مدیاآفیسر باشگاه نساجی و نمایندگان باشگاه ازبکستانی در شهر نمنگان برگزار شد.

در این نشست مقررات مربوط به این دیدار مورد بررسی و ارزیابی مسئولان‌ دوباره و نماینده AFC قرار گرفت.

همچنین نشست خبری پیش از بازی “سیدمهدی رحمتی” سرمربی تیم نساجی ایران با حضور خبرنگاران یکشنبه شب در محل ورزشگاه مرکزی شهر نمنگان برگزار و پس از آن، بازیکن این تیم نیز آخرین تمرین خود را پیش از بازی حساس روز دوشنبه در زمین اصلی برگزار کردند.

شاگردان سیدمهدی رحمتی در تیم نساجی مازندران شنبه شب نخستین تمرین خود را در ورزشگاه شهر نمنگان برگزار کردند.

رویارویی مدیران باشگاه نساجی ایران و نوبهار ازبکستان پیش از بازی هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا

بازی دو تیم نساجی مازندران و نوبهارنامانگان از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه یکم آبان در شهر نمنگان ازبکستان برگزار خواهد شد.

نساجی در دو بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا در نخستین گام در بازی بیرون از خانه با نتیجه ۲ بر صفر میزبانش مومبای سیتی هند را شکست داد و در بازی خانگی در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب تیم الهلال عربستان شد.

تا پایان هفته دوم مسابقات در گروه D آسیا تیم‌های الهلال عربستان و نوبهار نمانگان ازبکستان با ۴ امتیاز و به لطف تفاضل گل اول و دوم جدول هستند، تیم نساجی با یک پیروزی و یک شکست با ۳ امتیاز سوم و مومبای سیتی هند بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا