مجله حوادث

بررسی اتصال ۴ خط جدید مترو به بیمارستان‌های چند تخصصی پایتخت

سرپرست معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از بررسی اتصال ایستگاه‌های مترو خطوط جدیدالاحداث به بیمارستان‌های منتخب چند تخصصی خبرداد.

سید علی شریفی در گفت‌وگو با مجله رز، در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع اتصال بیمارستان‌ها به خطوط مترو، ششمشن جلسه از سلسله جلسات کمیته فنی اتصال بیمارستان به ایستگاه مترو با حضور نمایندگانی از سازمان پدافند غیرعامل کشور، شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه و مشاوران آن‌ها و معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در محل سالن سمینار این سازمان برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این نشست تأکیدات لازم در خصوص اهمیت موضوع اتصال بیمارستان‌ها به مترو را شرح داده شد، گفت: حاضرین در خصوص موضوعات فنی اتصال بیمارستان‌ها به خطوط جدیدالاحداث مترو به بحث و گفت‌وگو پرداخته و گزارشاتی نیز در خصوص تازه‌ترین مطالعات و نیز اقدامات انجام شده، ارائه داده شد.

سرپرست معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به ایستگاه‌های جدیدالاحداث مترو گفت: در این جلسه مقرر شد که برنامه‌ریزی لازم برای اتصال بیمارستان‌های منتخب چند تخصصی به ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو در خطوط ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ که جزو خطوط جدید هستند، انجام شده و گزارش پیشرفت آن به شکل مرحله به مرحله اعلام شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا