مجله حوادث

دستگیری ۶ شکارچی غیرمجاز در کویر شاهرود

مجله رز/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری ۶ شکارچی و کشف دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز از این شکارچیان غیرمجاز خبر داد.

سرهنگ علیرضا شائینی ۲۹ مهرماه بااعلام این خبر اظهار کرد: در پی گشت زنی هدفمند و رصد اطلاعاتی کویر، ماموران انتظامی بخش بیارجمند شاهرود به همراه اکیپی از یگان تکاوری و محیط زیست متوجه تردد مشکوک گروهی از افراد در منطقه بیارجمند شدند.

وی به شناسایی و دستگیری ۶ نفر شکارچی غیرمجاز توسط پلیس این شهرستان اشاره کرد و افزود: یکی از شکارچیان قصد درگیری با ماموران را داشت که بلافاصله با عکس العمل به موقع و شلیک گلوله پلیس زمین گیر شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از خودرو شکارچیان دستگیر شده تعداد دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، کشف و ضبط شد.

سرهنگ شائینی با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی ،شدند تصریح کرد: پلیس با افرادی که اقدام به شکار غیر قانونی و صدمه زدن به محیط زیست می‌کنند با جدیت برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شهروندان خواست: تا به جهت حفاظت از محیط زیست در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا