مجله ورزشی

آقای گل محمدی! آیا بحران تازه‌ای در راه است؟

آفتاب‌‌نیوز :

ماجرای قهر و آشتی یحیی گل محمدی با مدیران باشگاه پرسپولیس، سرانجام مشخص نشد که به یک راه حل نهایی ختم شده است یا نه، اما هر چه هست امروز در دیدار با پیکان، او روی نیمکت می‌نشیند.

آنچه یحیی درباره وضعیتش در پرسپولیس گفت، نشانه‌ای است بر اینکه او هیچ قراردادی با باشگاه ندارد و معلوم نیست آیا همه چیز، آنطور که خودش گفته بود حل و فصل شده است؟ وعده‌های تو خالی باشگاه به زعم یحیی، آیا همگی عملی شده اند؟ مشکل زمین تمرین به طور کلی رفع شد؟

گل محمدی ادعا کرده بود که خودش و بازیکنان، هزار تومان بیشتر از رقم قراردادشان نمی‌خواهند، اما باشگاه در این زمینه دست روی دست گذاشته است. سوال این است که قهر چند روزه سرمربی پرسپولیس و رها کردن تمرینات، حاصل خاصی هم داشت؟ مسئله بدون قرارداد بودن یحیی با پرسپولیس چطور؛ این مشکل، اتوماتیک وار حل شد؟

به این بخش از مصاحبه مهم گل محمدی دقت کنید؛ «بحث مالی واقعا نیست که بگوییم، چون پول و آپشن را ندادند این‌طور شده. بحث من احترام است. باید به این بچه‌ها احترام بگذارند. باید به من احترام بگذارند. من شش نوتیس و دو اخطار به باشگاه دادم. از آخرین اخطارم یک ماه گذشته است و یک بار زنگ نزدند که آقا بیا صحبت کنیم.»

پس از این حرف‌های عجیب، یحیی توضیح نداد که اخطارهایش به باشگاه، چه سرانجامی پیدا کرد؟ آیا مدیران به او وعده‌های تازه و محترمانه‌ای دادند؟ اگر پاسخ مثبت است، گل محمدی به این وعده وعید جدید چقدر اعتماد می‌کند؟ هوادارانی که به حرف‌های یحیی گل محمدی گوش داده و حتی در عمده موارد به او حق دادند، باید بدانند چه توافقی میان او باشگاه صورت گرفته است؛ چون ماجرای این قهر و آشتی چند منظوره و تداوم آن، چندان با استقبال افکار عمومی مواجه نشده و همچنان مشخص نیست که بعد از بازی با پیکان، آیا باید منتظر یک حکایت تازه باشیم یا با یک برد در این بازی، همه چیز به دست فراموشی سپرده می‌شود؟

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا