مجله ورزشی

استقلال در خصوص دو بازیکن محکوم شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون، با توجه به شکایت پگاه فرزانه کجوری از تیم رودگر نوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۵/۲۶۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

همچنین با توجه به شکایت پدرام خداقلی زاده از باشگاه استقلال، این باشگاه به پرداخت ۲/۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۵/۸۸۶/۰۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

گفتنی است، باشگاه استقلال با توجه به شکایت مجید گرمرودی باید مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۳۲/۷۰۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

تیم استقلال خوزستان نیز به پرداخت ۷۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۶/۱۳۲/۰۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق محسن آقایی محکوم شد.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا