مجله ورزشی

تیم ملی والیبال ساحلی به مدال برنز نرسید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مسابقات والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که با شرکت ۲۷ تیم از روز دوشنبه ۲۸ شهریور آغاز شده بود، امروز (پنجشنبه ۶ مهرماه) با دو دیدار نهایی پیگیری می‌شود.

در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها تیم ملی والیبال ساحلی ایران ب (عباس پورعسگری – علیرضا آقاجانی) به مصاف قزاقستان یک (دیمیتری یاکوولو – سرگی بوگاتو) رفت و دو بر صفر مغلوب حریف شد تا برنده این جدال دشوار قزاق‌ها باشند.

ملی‌پوشان ساحلی ایران با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۳۰ بر ۲۸ نتیجه را واگذار کردند تا از دریافت مدال برنز بازبمانند و این جدال دشوار به نفع قزاقستان به پایان برسد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران امسال برای نخستین بار در جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها حضور یافته بود.

لای کا چون از هنگ کنگ به عنوان داور اول و شنگ ژیانگ هونگ از چین به عنوان داور دوم قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

دیگر تیم ملی والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی – سینا شوکتی) در مرحله مقدماتی این بازی‌ها موفق به شکست تاجیکستان، عمان دو و ماکائو دو شد و به عنوان صدرنشین گروه به مرحله حذفی صعود کر و در مرحله نخست حذفی موفق به شکست ژاپن شدند اما در مرحله دوم با پذیرش شکست برابر قطر از راه‌یابی به جمع چهار تیم برتر مسابقات بازماند.

هدایت تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در این بازی‌ها را حمید موحدی به عنوان سرمربی برعهده داشت.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا