مجله حوادث

واژگونی قایق مسافربری در فیلیپین جان ده‌ها نفر را گرفت

منابع خبری فیلیپین از حادثه واژگونی یک قایق مسافربری در آب‌های این کشور و احتمال غرق شدن دست‌کم ۳۰ نفر از سرنشینان خبر دادند.

به گزارش مجله رز به نقل از آناتولی، گارد ساحلی فیلیپین با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بر اثر واژگونی این قایق در آب‌های منطقه «ریزال» بیم‌ آن می‌رود که دست‌کم ۳۰ نفر جان خود را از دست داده باشند.

این حادثه در ساعت ۱۳:۰۰ ظهر روز گذشته (پنج‌شنبه) به وقت محلی رخ داده و نیروهای گارد ساحلی فیلیپین جان ۴۰ نفر دیگر را نجات داده‌اند.

گزارش‌ها حاکیست این کشتی در پی وزش باد شدید به دنبال وقوع توفان «دوکسوری» و جمع شدن مسافرانِ وحشت‌زده در سمت سکان، واژگون شده است.

به علت وقوع توفان «دوکسوری» در مناطق شمالی فیلیپین، پیش‌تر سفر اکثر کشتی‌ها متوقف شده بود و گارد ساحلی فیلیپین اعلام کرده بود که حدود ۳۸۰۰ مسافر در بنادر این کشور منتظر آغاز حمل و نقل دریایی هستند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا