کتاب روانشناسی رشد لورا برک pdf

کتاب روانشناسی رشد لورا برک pdf

پی دی اف کتاب روانشناسی رشد لورا برک ، روانشناسی رشد از لقاح تا شیرخوارگی اثر یحیی محمدی 310 صفحه پی دی اف ارائه شده برای دوستان. این کتاب به افتخار عنوان این درس در دانشگاه های ایران به نام روانشناسی رشد نامگذاری شده است. با همین نام در دو جلد ترجمه شده است.

شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول pdf ، کتاب مبانی شیمی تحلیلی اسکوگ جلد 1، 262 صفحه، پی دی اف شیمی تحلیلی شاخه ای از دانش بنیادی در شیمی است که روش های جداسازی، شناسایی و تشخیص کمی اجزای طبیعی یا مصنوعی ماده را مطالعه می کند. و کاربردهای احتمالی وی به کنترل کیفیت محصول اشاره کرد. قرار گرفتن در معرض و کنترل آلاینده مطالعات پزشکی و بالینی و رتبه بندی برای آموزش و آشنایی دانش آموزان با شیمی در مورد این موضوع. بنابراین مجموعه ای از 2 جلد را به نام “مبانی شیمی تجزیه” که شامل جنبه های اساسی و کاربردی شیمی تجزیه است.

دانلود کتاب تاسیسات عمومی ساختمان سید شرف الدین حسینی ، کتاب تاسیسات عمومی ساختمان رشته فنی مهندسی شرف الدین حسینی 365 صفحه PDF را برای شما دانشجویان آماده کرده است. تاسیسات قلب یک ساختمان است . یک ساختمان هر چه زیبا و شکیل ، مقاوم و مستحکم و بر اساس اصول مهندسی ساخته شده باشد ، اگر مبحث تاسیسات در آن بدرستی اجرا نگردد موجب عدم آسابش ساکنین خواهد شد . آشنایی با اصول اولیه تاسیسات مکانیکی و برقی برای همه افراد ضروری است تا بتوانند بر اساس شرابط و خواسته های خود درک بهتری از سیستم های گرمایش ، سرمایش ، تهویه مطبوع و تاسیسات الکتریکی پیدا نموده و با مهندسین طراح و مجری همکاری نمایند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا