مجله اجتماعی

پاسخ مناسب برای هر تهدیدی از سوی دشمن را داریم

فرمانده پایگاه هوایی وحدتی:

فرمانده پایگاه هوایی وحدتی با بیان اینکه در شرایط تحریم در حوزه نیروی هوایی، به معنای واقعی تهدید را به فرصت تبدیل کردیم، گفت: همواره در حال حرکت رو به جلو هستیم و برای هر تهدیدی پاسخ مناسب داریم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی فرمانده پایگاه هوایی وحدتی دزفول با بیان اینکه ماتریسی در علم مدیریت استراتژیک وجود دارد که تهدید را به فرصت و ضعف را به قوت تبدیل می‌کند، گفت: در شرایط تحریم، با تلاش‌های صورت گرفته در حوزه نیروی هوایی، به معنای واقعی تهدید را به فرصت تبدیل کردیم.

وی با بیان اینکه مطمئنا تحریم‌ها، سختی‌هایی نیز ایجاد کردند که قابل انکار نیست، اظهار کرد: با وجود همه مشکلات، در تمام حوزه‌ها به ویژه حوزه‌های دفاعی و تجهیزات‍محور هوایی که نیازمند علم جدید است، متوقف نشدیم و پیشرفت کردیم.

فرمانده پایگاه وحدتی خاطر نشان کرد: پرنده‍‌هایی از جمله صاعقه، کوثر و … که اکنون به پرواز در می‌آیند محصولاتی بومی از حیث بدنه و یونیک هستند؛ این تحریم‌ها فرصتی شد تا توانایی‌های نیروی هوایی به منصه ظهور برسد.

امیر ولدی با تاکید بر اینکه پهپاد‌های بومی ماحاصل تلاش متخصصان توانمند و جوانان نخبه ایرانی هستند، تصریح کرد: اثر تحریم این شیرینی را برای صنعت دفاعی کشورمان داشت که اکنون روی پای خودمان هستیم و با تکیه بر توان بومی از کشور دفاع می‌کنیم.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به حد ایده آل در نیروی هوایی نمی‌توان نقطه‌ای متصور شد،افزود: هر روز تهدیدات دشمن به روز و نوین می‌شوند لذا رسیدن به حد کمال زمانی مطرح است که تهدیدات تمام شده باشد.

فرمانده پایگاه وحدتی گفت: همواره در حال حرکت رو به جلو هستیم و برای هر تهدیدی پاسخ مناسب داریم.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا