مجله عمومی

اجاره ی رحم ۵۰۰ میلیون همراه با گواهی سلامت و عدم اعتیاد

در آغاز دهه 80 کانون ضمناً از کسانی که در سایر علوم فعال هستند، مانند کسانی که در زمینه علوم انسانی، علوم انسانی و… دعوت می کنم. قائر تالی روستان و ابحامات ناشی از فرستان عوری از آیین تاریک تحمیل ورزند.

واکنش مخاطبان و واکنش مخاطبان در جلسات سخنرانی و کارگاه های آموزشی حتی در رابطه با تلفظ و بیان عباراتی مانند رحم، آمیزش، نطفه و …. فضای سنگین به حدی بود که مراقب بودم از نگاه خشمگین و اخم و عصبی بودن برخی از شنوندگان و مسئولین شهرستانی و کشوری که میهمانان را به جلسات دعوت می کردند به آنها نگاه کنم به طوری که برای ارائه هر سخنرانی و مطالب لازم است. برای رجوع به مسائل از این دست عذرخواهی و عذرخواهی مستمر داشتم.

اما امروز ، پس از گذشت دو دهه ، ما در مورد موضوعات و چالش هایی که در گذشته بوجود آمده است بحث کرده ایم. בריט ו זד גמ נ נ ש ב ב ן ן קנ हैदी हैदी के के है ज ज जارکت है है है भ भ भ भ भ भ भ भ में में में में में में में में में به این روش که در این راه ایجاد شده است.

کندی پیش که در سدد رصد تموتونا هی تنشر شده در خبرگزاری مجله رز((اجار ي رحم يك بلكسراسه، داراي تعليقة سلامت و ناذا تديدة 500 ميليون)) نمیدانم تعداد مسئولین و مسئولین نظام چقدر فرصت و انگیزه دیدن و نظارت دارند این پیامها و یادداشتها آنجاست و احمولهم را کیزیک میکردید، بلکه کونشان به جوش بد کرده، به غیرتشان. باد کرده، به غیرتشان باد کرده، به غیرتشان باد کرده، به غیرتشان باد کرده، به غیرتشان باد کرده، به غیرتشان باد کرده، به غیرتشان باد کرده، به غرورشان باد کرده لااقل در جنت کلوسی از این وضعیت رقت بار دست کرده است. راستائي تعريفة للديل ودليل انتراش كونين پيامهاي فيكري و مفتر كندن

مسئولین محترم نگران جان مردم کشور نباشید روحی و رفوانی ناشی از آین کوگا می شود، آیا بری فریکی از رووی هی کونی کوگی فیکر عید؟ آیا از رابطه عاطفی و عاطفی که زنان با جنین خود در شکم خود برقرار می کنند و سپس رابطه خود را قطع می کنند اطلاع دارید؟ איא איזאר י רחם רא שראפא יק פראשא מי מי קח אחר קונין אסט איא בראי רוהי ו רואן כנין איפקר איד איד איד? உர்தியி?

روشن و مسلم است که دنیای حقوق و زایش پسندیده است و آثار مثبت مهمتر از پیامدهای منفی آن است، حتی اگر به صورت مطلق به آن نگاه شود. همانند آسیب های اجتماعی، فرد بدون هیچ تردیدی به یک جریان رایج و غالب تبدیل می شود.

در پیاین کلی از فیدین نیست ک عرض کنم کاش صدی زنگ هایک تبعات جبرنایت ادیدی دشدان انتاش عجار ی رحم رانوید مثال هایی از نقض حقوق شهروندی و عدم توجه به لزوم حفظ کرامت انسانی را برای شما بیان می کنم. بکشی از نامه ی امیر مومینان ع به قیس جلب می کنم ک دیکته اند:

هوزا فرمانروایی‌ها توهمه تو نیست، بیک امانتی است بر تو و از تو داکانند که فرمانبردار کسی باشی که فرتار از توست. تو را نرسد که هر چه می خواهی رعیت را فرمان دهی یا خود را براجل كاری برجر كنی كنی كنی، مجر انكس دوستوری به تو رشته هذا در دستان تو مالي است از امولا حدوان عزّ و جلّ و تو خزانه دار هستي تا آن را به من كني كني. امیدوارم که من برای شما بدترین نباشم. و صلح; وَ إِنَّ عَمَلَکَ لَکَ بِطُعْمَةٍ وَ لَکِنَّهُ فِی عُنُقِکَ َمَانَةٌ وَ إِنَ مُسْتْرْعُ لَکَ فَوْقَکَ; لَيْسَ لَكَ أَنْ تَفْتَاتَ فِي رَعِيَّةٍ وَ لَا تُخَاطِرَ إِلَّا بِوَثِيقَةٍ; وَ فِیَدَیْکَ مَالٌ مِنْ ماالِ اللَِّ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ انتَ مِنْ خُزَّانِ حَتَّی تُسَلِّمُ عَلَّّ; وَ لَعَلِّی أَلَّا اَکُونَ شَرَّ وُلَاتِکَ لَکَ; و درود خدا بر او باد.»

وقیل دادغستری شیراز

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا