مجله علمی و پزشکی

ماشین جدید سایپا سر از سایت پاکستانی درآورد / عکس

تیا کوته های اخریه تورید سیپا اطلس به تطریق جدید صناعت خودروسازی کیشر شد. معرفی یک خودرو توسط یک خدورساز ایرانی مورد توجه برخی از رسانه های جهان قرار گرفت و آنها به بررسی هاچ بک اطلس پرداختند. علاوه بر رسانه های بین المللی مانند خودرو، رسانه های پاکستانی نیز به بررسی اطلس هاچ بک پرداختند. بنابر فيسـلفت از سيبا كويك است با آين حال هر دو خودروها براس كيا پريد تيزانها هايفتاند كه كے کے کے کے کے کے ہے ہے کے کے با این حال فریقة جلو و عقب حاھ‌بک اطلس در کوییک با کوییک درفیک کرده است. قسمت جولود إين خدور اقينون زاحر اغازري دارد و قسمت عقب نيز کراگهها و سبر جديديرا را کودوگ مي کند که به نازر ميرسود مدرنتر مي شود.

دیمینی و قطاه سیپا اطلس هنوز کندی ندیند اما به نازر نیمیرسد دیمینی و وزن آن با کوییک درفافی کندانی هدده بهده. همچنین استفاده از رینگ های 14 اینچی برای این خودرو کمی کوچک به نظر می رسد، بنابراین امکان تعویض چرخ ها با مدل های 15 اینچی پس از تحویل خودرو برای خریداران وجود دارد. سارد تصمیم دارد تا اطلس را کند کوییک R، با تریم های بازار عرضه می کند تا جذابیت آنا برای دوچندان شود.

امکانات و تجهیزات سایپا اطلس

در تصورة تنشرة شده از سیپا اتلس، داشبورد در خدور نیمی‌شود با آن حال بنابر تحميلي كه پيش از آن در تاريا فواصلي تحويل سانتام خودر منتشر شد، هدايت زيبايي را براي هاكـبك اطلاس ربيست به كويك متصور بود. این سیستم صوتی مجهز به صفحه نمایش 7 اینچی، چراغ های جلو LED، برف اتوماتیک و آینه های برقی است. همچنین سانروف، سیستم کنترل پایداری، صندلی های برقی و نقاط حسگر روی خودرو خواهیم داشت. אז אינ נזר מיטואנ גיפת קה הקצקבק אטלס יק קדור עשמין מעצעיעיחל

mashin جدید سیپا سر از سایت پاکستین درورد / هاکت

با بودود عبهودهای صورت غربت در بکش تراهین زهری و تعریف رفاهی, saipa atlas از بروز شده متور 1.5 لیتری saipa MOSOM به M15 بهرا برد برد. موتور M15 در حال حاضر 87 اسب بخار قدرت و 125 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گیربکس پنج سرعته دستی یا CVT اتوماتیک نیز موجود است. هاچ بک اطلس در سال 2023 تولید خواهد شد.

5858

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا