مجله اجتماعیکسب و کار محلی

کاربرد پرچم تبلیغاتی ساحلی چیست؟

پرچم ساحلی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ انواع پرچم های ساحلی

در مکان‌های مختلف همواره از روش‌هایی استفاده می‌شود تا حوزه فعالیت در آن محل مانند یک فروشگاه یا یک خدمات برای کسانی که از آن جا عبور می‌کنند مشخص شود. گاها برای این کار از بیلبورد‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود اما با توجه به روند پیشرفت در تمامی عرصه‌ها، روش‌های بهتری نیز برای این کار وجود دارد. حالا پرچم ساحلی پا به میان گذاشته تا با کاربردهای گوناگون این عمل را محقق سازد. به طور کلی نیز انواع پرچم که پرچم ساحلی نیز شامل آن می‌شود، نمادی بر اصالت و هویت یک ملت و یا یک برند است. در ادامه این مقاله با معرفی پرچم ساحلی از همه نظر و روش نصب آن آشنا می‌شویم.

پرچم ساحلی چیست؟

پرچم ساحلی از نوین‌ترین و جذاب‌ترین تولیدات و خدمات مجموعه طهران پرچم است. این نوع پرچم یک نوع پرچم نمادین برای اهداف مختلف است که در هر زمینه ای می‌تواند مورد استفاده واقع گردد. همچنین این مدل از پرچم انواع گوناگونی نیز دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، در رده المان خارج از محیط به حساب می‌آید. این بدین معناست که این پرچم و انواع مختلف آن می‌توانند تک رو باشد و در محیط‌‌های باز کاربرد دارند.

انواع پرچم ساحلی از طریق چاپ دیجیتالی تولید و عرضه می‌شوند و نمی‌توان از آنها قیمت پایین را انتظار داشت. هر چند چاپ دیجیتال پرچم ساحلی در مقابل چاپ سیلک معمولی، کیفیت به نسبت بالاتر و قابل توجهی را ارائه می‌سازد. همچنین قیمت تمام شده برای تهیه یک پرچم ساحلی در کنار کیفیت بالای چاپ دیجیتال، بستگی به میزان ابعاد و سایز آن نیز دارد.

انواع پرچم ساحلی

پرچم ساحلی نیز مانند هرچیز دیگری انواعی دارد که به آن‌ها اشاره و توضیح مختصری درباره هریک ذکر می‌کنیم.

·         پرچم ساحلی بادبانی:

محبوبیت پرچم ساحلی بادبانی به قدری است که در نمونه‌هایی در مشاغل اروپایی، آمریکایی و آسیای شرقی می‌توان آن را مشاهده نمود. از اصلی ترین دلایل محبوبیت این نوع پرچم می‌توان به ظاهر، طراحی و کارایی آن اشاره کرد. از برخی از ویژگی‌های پرچم ساحلی بادبانی می‌توان پارچه قابل شستشو، مقاوم بودن، جاجایی سریع و راحت و استفاده در خارج و داخل یک ساختمان را ذکر کرد.

·         پرچم ساحلی کمانی:

این پرچم نیز از پرکاربرد ترین انواع پرچم ساحلی است که جنبه تبلیغاتی نیز دارد. شکل ظاهری این مدل بدلیل کمانی بودن بسیار زیبا و لوکس است. پرچم ساحلی کمانی را می‌توان در مکان‌های گوناگون قرار داد و دارا بودن پایه پهن و سنگین آن در این امر کمک می‌کند تا بعد از برقراری مانع سقوط و جابجایی شود.

می‌توان از نوع کمانی پرچم ساحلی به عنواد نماد راهنما و استقبال استفاده کرد. کاربرد آن در نمایشگاه‌ها و بیش‌تر عرصه‌ها و مقاومت بالای آن از مزایای این مدل به حساب می‌آید.

·         پرچم ساحلی هلالی:

 پرچم ساحلی هلالی نیز برای تبلیغات و استقرار در بیش‌تر اماکن مناسب است. این نوع پرچم نیز دارای سازه بسیار بادوامی بوده و دربرابر تابش خورشید و اشعه UV نیز مقاوم است. دوخت با کیفت و مقاومت بدنه دربرابر رطوبت نیز از ویژگی‌های قابل توجه آن می‌باشد. از کاربردهای پرچم ساحلی هلالی می‌توان به استفاده در فروشگاه‌های مختلف، تالارها و آمفی تئاترها، مراکز تفریحی و اقامتگاه‌ها و سالن‌های ورزشی و نمایشگاه‌های اتوموبیل اشاره نمود.

·         پرچم ساحلی قطره‌ای:

این نوع پرچم به دلیل شباهت آن به دلفین، علاوه بر نام استند پرچمی قطره‌ای، پرچم دلفینی نیز نامیده می‌شود. این پرچم ساحلی از پرطرفدارترین پرچم‌های تبلیغاتی است. ظاهر آن از طرفی شبیه به یک قطره است و از همین رو در کنار اماکن تفریحی و ساحلی مورد استفاده بیش‌تری قرار می‌گیرد. همچنین این پرچم سابقه استفاده در مراکز شهر و پارک‌ها را در مناسب‌های گوناگون داشته است. از ویژگی‌های پرچم ساحلی قطره‌ای می‌توان به استحکام و مقاومت بالا، قیمت به صرفه، متنوع بودن، دیده شدن سریع و قابل استفاده در همه اماکن اشاره کرد.

·         پرچم ساحلی سامورایی:

این مدل پرچم تقریبا همه فن حریف بوده و در زمینه‌های مختلف از جمله تبلیغات و اعلانات کاربرد دارد. از آن جهت نام این پرچم ها را سامورایی میگویند که در زمانهای قدیم جنگجویان سامورایی ژاپن علامت و یا نشان خانوادگی خود را روی آن نقش میکردند و در جنگها و مراسمات مختلف از آن استفاده می نمودند. این مورد از پرچم ساحلی خیال خریداران را راحت می‌کند چرا که از آن می‌توان در همه زمینه و در دفعات زیاد استفاده کرد. از ویژگی‌های پرچم ساحلی سامورایی می‌توان به بدنه و پارچه با کیفیت و قابل شستشو و مقاوم و ضد آب و نور خورشید، چاپ یک رو، قیمت منطقی و نصب آسان اشاره کرد.

کاربرد پرچم ساحلی

کاربرد استند پرچمی ساحلی در زمینه‌های مختلف می‌باشد اما به طور کلی بیش‌تر در زمینه تبلیغات و معرفی فعالیتی که در یک مکان صورت می‌پذیرد مورد استفاده واقع می‌گردد.

به طور کلی نیز همان‌طور که گفته شد، پرچم‌ها نمادی بر هویت و یا اصالت یک برند و فعالیت هستند که می‌توانند آن را تبلیغ و معرفی کنند.

ابعاد و سایز پرچم ساحلی

همان گونه که در بخش معرفی انواع پرچم ساحلی مشاهده کردیم، بدلیل دارا بودن انواع مختلف از این نوع پرچم، ابعاد آنها نیز در هر گونه می‌تواند متفاوت باشد. اما رایج ترین ابعاد که بیش‌ترین استفاده را نیز داراست، پرچم با ارتفاع 2.5 متر (۲۷۰*۶۰ سانتی متر) و یا پرچم با ارتفاع 3 متر (70*270 سانتی متر)  است.

روش نصب پرچم ساحلی

نصب پرچم نیز دارای اصول می‌باشد تا بازدهی خوبی نیز به ارمغان آید. پرچم ساحلی باید در موقعیتی نصب گردد تا بیش‌ترین توجه مخاطب را به خود جلب کند. توجه به ایستایی پرچم نیز بسیار مهم است به طوری که باید ایستایی صاف و ۹۰ درجه آن رعایت شود. بند پرچم‌ها باید تا اندازه مناسب کشیده شود تا پارچه آن صاف و بدون موج سرجایش قرار بگیرد.

پرچم‌ها نمادهای مهمی هستند که اطلاعات و ویژگی‌های یک محصول و یا یک هدف را به شکلی هدفمند منتقل می‌سازند. درواقع بدون پرچم، ارتباط با بیننده نیز به طور ناقص برقرار می‌باشد. انواع پرچم‌های ساحلی به دلیل نوع چاپ دیجیتال و با کیفیت و همچنین زیبایی و متنوع بودن می‌توانند این امر را برای برندها، مجالس و کسب و کارهایی که قصد تبلیغات و به نمایش گذاشتن هدف خود را دارند بسیار مناسب باشند.

با پرچم ساحلی بیشتر آشنا شوید

پرچم ساحلی از مدرن ترین محصولات تولید شده در فروشگاه طهران پرچم می باشد. پرچم ساحلی از نظر ظاهری متفاوت ترین پرچم نسبت به سایر پرچم های میباشد. پرچم ساحلی بر خلاف اسمش را می توان در تمامی محیط های بدون محدودیت ارتفاع استفاده کرد. دلیل آن هم طول پرچم ساحلی می باشد که دارای ارتفاعی در حدود 3 متر می باشد.

 پرچم ساحلی از مدرن ترین محصولات تولید شده در این فروشگاه و در صنعت چاپ پرچم می باشد. پرچم ساحلی همچنین در نوع پارچه به کار رفته در تولید آن بسیار متفاوت می باشد. پرچم ساحلی یکی از محبوب ترین محصولات تبلیغاتی محیطی بوده که در همایش ها و نمایشگاه ها بیشترین استفاده را داشته است. پرچم ساحلی چیست؟ در ادامه بیشتر به این محصول می پردازیم.

چاپ پرچم ساحلی

پرچم ساحلی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال تولید و عرضه می گردد. چاپ پرچم ساحلی با استفاده از تکنیک چاپ سیلک امکان تولید را ندارد. پرچم ساحلی با توجه به ارتفاع آن و دیدی که برای بیننده دارد باید به صورت تمام رنگ تولید گردد. یعنی شما باید از تمامی محیط پرچم ساحلی نهایت استفاده را ببرید. این فضا به شما امکان می دهد که در طراحی پرچم خود نماد ها و المان های مهم را در آن به کار ببرید. این محیط گسترده باید به نحوی طراحی گردد که بیننده را سردرگم نکند و بتواند اصلی ترین پیام پرچم رامنتقل کند.پرچم ساحلی باید به عنوان یک المان مهم در تبلیغات و نقش رنگ در آن توجه ای ویژه شود.

سفارش پرچم

برای سفارش پرچم ساحلی می توانید ساده ترین راه را انتخاب نمائید. با خرید غیر حضوری در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمائید. برای اقدام به خرید پرچم فقط کافی است وارد وب سایت طهران پرچم شوید.کارشناسان فروش دیجی پرچم در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارش شما و مشاوره خرید پرچم می باشند.سفارش و چاپ پرچم ساحلی معمولاً مدت زمانی در بین 7 روز کاری را در پیش خواهد داشت. پس در زمان سفارش پرچم باید به زمان مورد نیاز جهت چاپ پرچم ساحلی دقت ویژه ای کرد. زمانبر بودن این محصول به دلیل تفاوت در روند تولید پرچم ساحلی می باشد که با استفاده از تکنیکی متفاوت در چاپ دیجیتال به کار گرفته می شود.

پرچم ساحلی در مدل های و نمونه های مختلفی تولید می گردد . این نمونه های با توجه به اشکال هندسی خاصی برش خورد و تولید می گردد.پرچم ساحلی در نمونه های پرچم ساحلی قطره و بادبانی و مدل های دیگری تولید می گردد. این تفاوت اشکال آن به دلیل استفاده در محیط هایی بوده که طرحی خاص از آن به نمایش در می آید.این تفاوت در اشکال و ظاهر آن سبب می گردد که پرچم ساحلی همواره یک محصول خاص و متفاوت می باشد.معمولاً نمایشگاه ها، همایش ها، جشنواره های بیشترین محیط هایی هستند که پرچم ساحلی در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

10 مزیت خرید پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم ساحلی تبلیغاتی نوعی از پرچم است که در ابعاد و اشکال مختلف می‌توان آن را تولید کرد، این پرچم نوعی ابزار تبلیغاتی محسوب می‌شود که دارای لوگوی خاصی برای برندینگ در زمینه‌های مختلف می‌باشد، از این پرچم در نمایشگاه‌ها و یا همایش‌ها و مجموعه‌های فروشگاهی استفاده می‌شود، بیشترین استفاده از این محصول در فروشگاه‌های مواد غذایی، هایپر مارکت ها، نمایشگاه‌های خودرو و موتور سیلکت و … می‌باشد.

امروزه با توجه به تبلیغات دیجیتالی و گستردگی فضای مجازی استفاده از تبلیغات سنتی مانند پرچم‌ها کاهش یافته است، اما تاثیرات شگفت انگیز پرچم‌ ها را در تبلیغات خود نادیده نگیرید، یکی از انواع پرچم تبلیغاتی که بسیار جذاب است و موجب جلب توجه بسیاری از افراد می‌شود پرچم ساحلی است.

  1. پرچم ساحلی تبلیغاتی، تبلیغی بهینه : پرچم بادبانی تبلیغاتی، به صورت عمودی قرار می‌گیرد در نتیجه در هر فضایی قابل نصب است، برای این پرچم نیاز به فضای خالی افقی ندارید، این پرچم فضای کمی را اشغال می‌کند و فقط نیم متر جا می‌گیرد، این پرچم در غرفه‌ها و مراکز تجاری خرید قابل نصب هستند و موجب جلب توجه افراد می‌شوند، پرچم ساحلی در مقابل سایر تبلیغات، برای تبلیغ محصول و خدمات شما نیاز به هیچ نوع انرژی ندارد اما تبلیغات دیجیتالی جدید مثلاً استفاده از تابلوی نوری نیاز به استفاده زیاد از برق و هزینه‌های جانبی دارد.
  2. سبک و قابل حمل: در فروشگاه طهران پرچم، پرچم ساحلی تبلیغاتی به گونه‌ای سبک طراحی و تولید می‌شود و حمل آنها ساده است،پرچم ساحلی تبلیغاتی‌تان در هر مکان و جایی که دوست دارید، مثل غرفه‌های نمایشگاه، شرکت و دفتر، فروشگاه و حتی بیرون از محل کارتان به راحتی قابل برپاشدن است و برای وصل کردن آن هیچ نگرانی نخواهید داشت چرا که بسیار ساده است.
  3. نصب آسان: نصب پرچم ساحلی تبلیغاتی در مدت زمان کوتاه با اتصال تکه‌های میله‌های آن به همدیگر و صفحه کف به راحتی انجام می‌شود.
  4. جمع آوری آسان: پرچم ساحلی تبلیغاتی برپا می‌شود، پرچم ساحلی علاوه بر سادگی در نصب، از طریق جدا کردن میله‌های متصل قابل به سادگی باز می‌شود و قابل جمع آوری می‌باشد.
  5. قیمت مناسب و مقرون به صرفه : قیمت پرچم ساحلی تبلیغاتی در مقایسه با سایر تبلیغات مقرون به صرفه است چرا که انواع تبلیغات امروزی مانند تبلیغ تلوزیونی و رادیویی و مجازی بسیار گران و پرهزینه هستند.
  6. جذاب و جلوه بصری : پرچم ساحلی به دلیل داشتن جذابیت‌های بصری موجب جلب توجه افراد شده و این نوع تبلیغ به صورت ناخوداگاه در ذهن افراد تأثیر می‌گذارد و و این اثر باعث کجکاوی افراد نسبت به رنگ و لوگوی پرچم و در نتیجه محصولات و خدمات شما خواهد شد.
  7. ضد آب و قابل شستشو : پرچمی از سایر پرچم‌ها مناسب‌تر است که جنس خوبی داشته باشد و باکیفیت باشد این پرچم، باید در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف مانند برف و باران و آفتاب مقاوم بوده و دچار آسیب نشود، امروزه پرچم‌های ساحلی از جنس پلی استر تولید می‌شوند که استفاده از این جنس پرچم در تمام فصل سال کاربردی است.
  8. کوچک پر کاربرد : اگرچه، پرچم ساحلی تبلیغاتی، کوچک طراحی شده اما ارتفاع بلند 3 متری دارد و به صورت عمودی نصب شده و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.
  9. طراحی و چاپ آسان : در فروشگاه طهران پرچم برای سفارش پرچم ساحلی دلخواهتان می‌توانید هر آنچه که در ذهن دارید طراحی کنید تا فروشگاه آنرا مطابق با میل و سلیقه‌تان اجرا و تولید کند.
  10. با دوام و ماندگار: در فروشگاه طهران پرچم، در چاپ پرچم ساحلی از پارچه‌های پلی استر استفاده میشود که مقاوت بسیار بالایی دارد و کیفیت چاپ پرچم به گونه‌ای است که چاپ آن حتی از طریق شست وشو از بین نمی‌رود.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا