مجله ورزشی

دولت سیزدهم تورم بالای ۵۰ درصد را به ۴۰ درصد کاهش داد

ارش خبرنگار روه استانهای خبرگزاری آنا از رجند به متعهدین دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، نشست رتی رماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج استان خراسان‌جنوبی در مسجد امام موسی کاظم لیه‌السلام

مسئول سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان‌جنوبی در این نشست گفت: امروز خواب ایران اسلامی را از دشمنان گرفته‌اند و انتظار دارند مسیر جمهوری اسلامی را به سیاسی و آمریکایی‌ها تبدیل کنند. مشکل ارند.

محمد نوفرستی عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی در مورد شدیدترین تهدیدها قرار گرفته و دشمنان از این هراس دارند که ایران به الگویی برای مقابله در مقابل کاربردی‌ترین ابزار دشمنان یعنی تحریم اقتصادی تبدیل می‌شود.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها در دنیای کنونی کاربردی‌ترین ابزار امروزی علیه یک کشور و ملت است، ادامه داد: دشمنان پرونده هسته‌ای را با مدیریت می‌کنند و الگوسازی در مقابله با تحریم‌های آمریکا خط قرمز آنهاست.

مسئول سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان‌جنوبی: اگر جمهوری اسلامی با افزایش شعاری غیر از میز، مشکلات خود را رفع کند در افکار بین‌المللی تبدیل به الگو و اسوه مقاومت می‌شود و این برای آمریکا خطرناک است.

نوفرستی تبیین کرد: خواب ایران اسلامی را از چشم دشمن ربوده و دشمنی دشمنان دوچندان کرده است، به همین دلیل تحریم‌های ناجوانمردانه هستیم و باید برای عبور از این گردنه‌ها برنامه‌ریزی کنیم.

وی ادآور شد: هسته‌ای روال گذشته را ندارد. راکه ولات جدید مؤلفه‌های جدید به‌وجود آمده است و آمریکایی‌ها برای ارزیابی این مؤلفه‌ها انتظار دارند وازار انرژی ما را داشته باشند.

مسئول سپاه سیاسی انصارالرضا(ع) استان خراسان‌جنوبی با 50 درصد برای اینکه چگونه نگاه به وضعیت اقتصادی فعلی کشور را مدیریت کرد، گفت: اقتصاد کشور نیاز به جراحی اساسی دارد و شاخص تورم اکنون 40 درصد است که در حالی است که درصد پیش از این است. .

نوفرستی مطرح کرد: لیل‌گران بین‌المللی بر این اورند که اخص ورم در ایران سیر نزولی و اخص ورم در ایران سیر نزولی ارد و در پایوریدی رکه اران.

وی با بیان اینکه جراحی اقتصادی نیاز به زمان دارد، اضافه می کند: البته در این مسیر آرامش را در افکار عمومی رقر می کند.

مسئول سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان‌جنوبی عنوان کرد: هیچ دولتی نمی‌تواند تورم انتظاری را با نظارت بر رفع و کنترل کند و این نیاز به مدیریت افکار عمومی دارد.

نوفرستی متذکر شد: رخی در شرایط فعلی به جای کمک به ولت جلوی آن سنگ می‌اندازند و با بررسی‌های غیرسنجیده مول.

انتهای ام/4078/4062/

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا